Płynne membrany dachowe – hydroizolacje

WYKONAWCA TECHONOLOGII

HYDRONYLON SYSTEMÓW RENOWACJI STARYCH POKRYĆ DACHOWYCH Z PAPY, GONTU BITUMICZNEGO I BLACHY

Firma HYDRO-CLEAN jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Proof-Tech Sp.z o.o., producenta ekologicznych, bezpiecznych i trwałych wyrobów z grupy HYDRONYLON, służących do uszczelniania i renowacji istniejących pokryć dachowych.

Stosowane przez firmę najnowsze technologie, pozwalają sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dokładając wszelkich starań by spełnić jego oczekiwania. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i staranne wykonanie zleconych prac. Powierzone zadania wykonują wyszkoleni pracownicy, którzy oprócz umiejętności technicznych, wkładają swój zapał i zaangażowanie w wykonywane prace. Wszyscy pracownicy firmy dążą do spełnienia oczekiwań i pełnej satysfakcji Naszych Klientów, których zadowolenie przekłada się na sukces i markę firmy HYDRO- CLEAN.

ZALETY NASZEJ TECHOLOGII

  • To nowoczesny sposób renowacji i uszczelniana istniejących pokryć dachowych,
  • Łatwa do zastosowania, nie wymaga zrywania i utylizacji istniejących pokryć dachowych, daje skuteczną i długoletnią ochronę,
  • Nie wymaga stosowania otwartego ognia, charakteryzuje się niską zawartością lotnych związków organicznych, dzięki czemu jest bezpieczna dla ludzi i środowiska,
  • Zabezpieczenie może być nakładane pędzlem, wałkiem lub metodą natryskową, a po jego wyschnięciu tworzy jednolitą, trwale elastyczną, odporną na działanie wilgoci powłokę ochronną,
  • Zapewnia idealną ochronę dachów o skomplikowanym kształcie, charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do naprawianych podłoży, wysoką rozciągliwością, pamięcią kształtu oraz wodoszczelnością,
  • Jest odporna na duże amplitudy temperatury oraz na promieniowanie UV,
  • Powoduje zmniejszenie zużycia energii potrzebnej do chłodzenia w klimatyzowanych budynkach oraz poprawia komfort w nieklimatyzowanych,
  • Łagodzi działania tzw. letnich wysp ciepła i poprawa jakość powietrza w aglomeracjach miejskich,

Tylko dach w dobrym stanie technicznym prawidłowo spełnia swoje funkcje. Dlatego trzeba zadbać o jego odpowiednie utrzymanie i zapewnienie właściwego stanu. Nie zawsze jest to łatwe zadanie. Problemem jest zarówno niezadowalająca jakość zastosowanych materiałów, jak i stan techniczny pokrycia, często na tyle zły, że nie jest możliwe przeprowadzenie napraw za pomocą standardowych rozwiązań. Przed wykonaniem powłok renowacyjnych następuje przygotowanie podłoża w sposób następujący:

  •  oczyszczenie podłoża (mycie dachu pod ciśnieniem) lub zamiatanie
  • zabezpieczenie miejsc newralgicznych (połączenia materiałów o różnych właściwościach i strukturach) przy użyciu materiałów uzupełniających.

 

Na tak przygotowane podłoże, następuje natrysk hydrodynamiczny powłok renowacyjnych z siatką wzmacniającą w zależności od pokrycia dachu.

PRODUKTY

nh

HYDRONYLON HM "Zimne Dachy"

OPIS PRODUKTU

Polimerowa masa podkładowa tworząca bezspoinową, elastyczną warstwę podkładową dla wodochronnej powłoki HYDRONYLON HN ,,ZIMNE DACHY”.  Służy do wykonywania podkładów wypełniających na istniejących pokryciach dachowych na podłożach z papy, gontu bitumicznego, pianki poliuretanowej oraz na podłożach mineralnych (betony, tynki, materiały ścienne).

KOLORYSTYKA:  Czerwony (klinkier)

szkic_1
hms

HYDRONYLON HMS

OPIS PRODUKTU

Jednoskładnikowa farba podkładowa na bazie wodnych żywic polimerowych, stanowiąca bazę dla wodochronnej powłoki HYDRONYLON HN  ,,ZIMNE DACHY”. Służy do wykonywania podkładów antykorozyjnych na podłożach metalowych pełnościennych, kratowych lub szkieletowych, gdzie w trakcie eksploatacji chronione elementy ulegają odkształceniom sprężystym lub plastycznym.

Może być nakładany bezpośrednio na oczyszczone z korozji podłoża metalowe lub dobrze przylegające stare powłoki malarskie.

KOLORYSTYKA:  czerwony

hp

HYDRONYLON HP

OPIS PRODUKTU

Płynna membrana dachowa odporna na działanie czynników atmosferycznych. Służy do wykonywania wodochronnych powłok ochronnych na istniejących pokryciach dachowych na podłożach z papy, gontu bitumicznego, pianki poliuretanowej, podłożach mineralnych (betony, tynki, materiały ścienne) oraz na podłożach metalowych wyłącznie na podkładzie HYDRONYLON HMS(P).

KOLORYSTYKA:  Szary, grafitowy, brązowy, czerwony (ceglasty)

szkic_2

AKCESORIA

podklad_fruntujacy

PODKŁAD GRUNTUJĄCY PG

OPIS PRODUKTU

Gotowy drobnocząsteczkowy preparat głęboko penetrujący na bazie wysokiej jakości żywic akrylowych.

Stosuje się do gruntowania i wzmacniania wszystkich nasiąkliwych, nadmiernie chłonnych i osłabionych podłoży mineralnych: betony, jastrychy, płyty g-k, wszelkie rodzaje tynków, materiały ścienne z cegieł lub bloczków ceramicznych, silikatowych lub z betonu komórkowego oraz drewnopochodnych: płyty OSB, wiórowe, paździerzowe, pilśniowe itp.

siatka

SIATKA TECHNICZNA SW-1

OPIS PRODUKTU

Siatka techniczna SW-1 do wzmacniania podłoży

tasma1

TAŚMA USZCZELNIAJĄCA PL-2/1

OPIS PRODUKTU

Taśma uszczelniająca PL-2/1 z pasem elastomerowym do zabezpieczania miejsc krytycznych: narożników, szczelin, rys, dylatacji, styków materiałów o różnych właściwościach.

tasma2

TAŚMA SAMOKLEJĄCA TB-1

OPIS PRODUKTU

Taśma samoklejąca TB-1 do zabezpieczenia miejsc krytycznych: szczelin, rys, styków materiałów o różnych właściwościach.

Potrzebujesz pewnej usługi?

Przejdź do podstrony kontakt, aby uzyskać informacje o danych adresowych.