Czyszczenie rur kanalizacyjnych i deszczowych

Mechaniczne czyszczenie rur kanalizacyjnych

Mając na względzie potrzeby w dziedzinie eksploatacji i konserwacji systemów sanitarnych oraz dbałość o ich należyte utrzymanie, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe HYDRO-CLEAN proponuje usługę w postaci mechanicznego czyszczenia systemów kanalizacyjnych i deszczowych od Ř 32 do 300 mm za pomocą urządzeń firmy Rothenberger pozwalających na bez inwazyjne i gruntowne oczyszczenie rur kanalizacyjnych i deszczowych z wszelakiego rodzaju związków organicznych i nieorganicznych oraz innych substancji i osadów stałych powodujących ich niedrożności. Działalność prowadzimy dla przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych i fabryk, spółdzielni mieszkaniowych, supermarketów i wielu innych na terenie całej Polski.

Cena za czyszczenie mechaniczne systemów sanitarnych ustalana jest indywidualnie.

W cenie zawarte są następujące operacje:

  • Czyszczenie mechaniczne
  • Mycie ciśnieniowe
  • Filmowanie przewodów kanalizacyjnych
  • Dezynfekcja
  • Pokrycie rur substancja powodującą nie odkładanie się tłuszczu

Pracujemy także w charakterze pogotowia kanalizacyjnego, w związku z czym jesteśmy dyspozycyjni całodobowo.

Nasza firma wykonuje:

Awaryjne udrażnianie i profilaktyczne czyszczenie przewodów kanalizacyjnych od 32 mm do 300 mm. Metody, jakimi pracujemy są bezpieczne, nieinwazyjne, ekologiczne i skuteczne. Zaczynając każdą, nawet najmniejszą usługę, dokonujemy inspekcji kamerą TV. Następnie przechodzimy do awaryjnego lub profilaktycznego, mechanicznego czyszczenia przewodów kanalizacyjnych. Kolejnym etapem jest wysokociśnieniowe, wewnętrzne mycie rur kanalizacyjnych. Ostatnią czynnością, jednocześnie naszym sukcesywnym sekretem w czyszczeniu przewodów kanalizacyjnych, jest wewnątrz kanalizacyjne rozprowadzanie specjalnego środka, który zapobiega osadzanie się tłuszczu i kamienia na wewnętrznych ścianach rur kanalizacyjnych. Na zakończenie ponownie dokonujemy inspekcji kamerą TV, co dowodzi, że nasza usługa na każdym etapie może być monitorowana.

Wyniki naszej pracy cieszą nie tylko nas. Pozostaje dodać, iż na usługi naszej firmy udzielamy gwarancji. Jesteśmy firmą ubezpieczoną w związku z czym ponosimy pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody wynikłe z naszej działalności.

Cena ustalana jest indywidualnie.

unnamed

Potrzebujesz pewnej usługi?

Przejdź do podstrony kontakt, aby uzyskać informacje o danych adresowych.